Reklama

Reklama

Piechociński: W listopadzie rozstrzygnięcie ws. Rostowskiego w rządzie

Janusz Piechociński uważa, że decyzja w sprawie dalszej obecności Jacka Rostowskiego w rządzie zapadnie w listopadzie. Kilka dni temu agencja Reutera, powołując się na 3 źródła z otoczenia premiera, zasugerowała zbliżającą się dymisję ministra finansów.

Wicepremier i lider PSL powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że doniesieniom o rzekomej dymisji Jacka Rostowskiego sprzyja okres wakacyjny. - Nie tylko poważne agencje zagraniczne, ale i poważne agencje polskie w oparciu o pojedyncze sondaże czy wręcz ploteczki wykreowały w te wakacje wiele zaskakujących newsów - stwierdził wicepremier. 

Reklama

Zdaniem Janusza Piechocińskiego kończące się wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej pokazały wiele wad głosowania internetowego. Szef PSL prognozuje również, że po wyborach Jarosław Gowin przez kilka miesięcy pozostanie jeszcze w PO. - Wieszczę, że do wyborów europejskich Gowin na pewno będzie w Platformie, przyspieszenie nie tylko w tej części polskiej sceny politycznej nastąpi po tych wyborach - przekonywał Janusz Piechociński. 

Wyniki głosowania na przewodniczącego PO mają być znane około 23 sierpnia.

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Piechociński | Jacek Rostowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje