Reklama

Reklama

​Paweł Poncyljusz modlił się przed sklepem

Poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz na schodach jednego ze sklepów w Nowym Sączu odmówił Ojcze Nasz w towarzystwie mężczyzny, który wezwał parlamentarzystów opozycji do modlitwy. "Niestety, kiedy dochodzimy do fragmentu o odpuszczeniu win, ten sam pan wplata do modlitwy Platformę Obywatelską" - relacjonował Poncyljusz.

"Scena z ulicy Nowego Sącza. Podchodzi człowiek, wyciąga różaniec i wzywa nas, parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej, do modlitwy. Pewnie myśli, że się wystraszymy, a ja przyjmuję zaproszenie, klękamy na schodach najbliższego sklepu, odmawiamy modlitwę Ojcze Nasz" - napisał na Instagramie Paweł Poncyljusz.

"Niestety, kiedy dochodzimy do fragmentu o odpuszczeniu win, ten sam pan wplata do modlitwy Platformę Obywatelską. Dalsza modlitwa nie ma już sensu, bo widać, że przez niego przemawia Zły" - dodał.

"Strzeżcie się"

Jak zaznaczył polityk, "gdybym nie był gotowy do modlitwy w dowolnym miejscu, to nie wiedziałbym, czyim on by wysłannikiem".

Reklama

"Nie każdy człowiek wymachujący różańcem jest natchniony przez Stwórcę. Strzeżcie się fałszywych proroków!" - napisał polityk.

Paweł Poncyljusz w przeszłości był posłem PiS. W rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego był także wiceministrem gospodarki.

Później współtworzył partię Polska Jest Najważniejsza. Od 2019 r. jest posłem Koalicji Obywatelskiej i wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego tego ugrupowania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje