Reklama

Reklama

Owsiak zaprosił Kuchcińskiego na Pol'and'Rock. "Może do nas przylecieć"

Lider WOŚP Jerzy Owsiak zaprosił marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego na tegoroczną edycję Pol'and'Rock Festivalu. - Najbliższe lotnisko jest w Zielonej Górze albo w Niemczech - powiedział Owsiak w TVN24, nawiązując do afery dotyczącej lotów marszałka Sejmu.

- Jeżeli pan Kuchciński chce do nas przylecieć, to proszę bardzo. Najbliższe lotnisko jest w Niemczech albo Zielonej Górze - powiedział Owsiak. - Zapraszam pana marszałka bardzo gorąco - dodał. 

Reklama

Wcześniej lider WOŚP zadeklarował, że na tegorocznej edycji festiwalu nie pojawią się politycy. W rozmowie z TVN24 ocenił, że język, jakim posługują się parlamentarzyści, jest "niepojęty i niezrozumiały". Jak dodał, w Kostrzynie nad Odrą ma być inaczej.

- Tutaj tak nie rozmawiamy ze sobą - zapewnił. - Tu, w tym miejscu, będziemy mieli kilkaset tysięcy ludzi, którzy żyją w zgodzie - mówił. 

Sprawa lotów Kuchcińskiego dotyczy rejsów jego rodziny. Marszałek wraz z żoną i dziećmi miał kilkukrotnie korzystać z rządowych samolotów. Koszty przelotów ostatecznie pokryje Kuchciński. Więcej na ten temat TUTAJ.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama