Reklama

Reklama

Ojciec Rydzyk: Przeszkody pokonane

Telewizja Trwam rozpocznie emisję na multipleksie o 24:00 z 14 na 15 lutego, zapowiada dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". Pierwszy punkt programu to msza św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze.

- Sygnał MUX-1 dociera do 99,5 proc. mieszkańców kraju. TV Trwam będzie więc powszechnie dostępna, tak jak inne telewizje naziemne, trzeba tylko mieć cyfrowy telewizor lub specjalną przystawkę.

Zmiany w telewizyjnej ramówce będą niewielkie, mówi redemptorysta. Możliwości są ogromne, ale na wiele rzeczy nas nie stać. Będziemy się rozwijać stopniowo.

Reklama

Miesięczny koszt obecności Radia Maryja i Telewizji Trwam w eterze, to ok. 2,5 mln zł; zakonnik liczy więc na wsparcie ludzi. Ujawnia, że już zgłaszają się reklamodawcy, oferując promocyjne ceny za reklamę, niższe niż w innych telewizjach.

- Przez reklamy telewizyjne można wyjść z produktem do szerokiej widowni. Dbamy jednak o to, aby reklama była etyczna. Nie może być zaprzeczeniem etyki katolickiej. W Telewizji Trwam nie będzie wielkich bloków reklamowych, nie będziemy też przerywali programu reklamami. Reklamy będą emitowane przed programami i po nich, podkreśla o. Rydzyk.

Dowiedz się więcej na temat: Rydzyk | ojciec Rydzyk | Tadeusz Rydzyk | Radio Maryja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje