Reklama

Reklama

Nowe twarze "Wiadomości"

Duże zmiany w "Wiadomościach". Do redakcji serwisu informacyjnego, nadawanego w TVP1, dołączyło kilku nowych reporterów. Z kolei do grona prowadzących główne wydanie o 19.30, po kilku latach powróciła Danuta Holecka. Wciąż nie wiadomo, jaki los czeka dotychczasowe prowadzące Dianę Rudnik i Beatę Tadlę.

Danuta Holecka

Dziennikarka dołączyła do grona prezenterów "Wiadomości". Poprowadzi główne wydanie serwisu o godz. 19.30. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w roli prowadzącej na antenie TVP1 Holecka pojawi się już dzisiaj. O tym, że dziennikarka dołączy do redakcji "Wiadomości" spekulowano od kilku dni, po tym jak pojawiła się w towarzystwie nowego prezesa TVP Jacka Kurskiego podczas jego pierwszej wizyty na Woronicza.

Danuta Holecka od wielu lat jest związana z telewizją publiczną. Ostatni raz występowała w "Wiadomościach" w 2010 r., gdy szefem serwisu był Jacek Karnowski. Wcześniej była gospodynią głównego programu informacyjnego stacji w latach 2003-2004 i w 1997 r. Z kolei w latach 1993-2004 była prowadzącą porannych i popołudniowych wydań serwisu.

W ostatnich latach Holecka pracowała w TVP Info. Prowadziła tam serwisy informacyjne i programy publicystyczne. W 2013 r. przeszła do TVP Regionalnej (obecnie TVP3).

Dowiedz się więcej na temat: Wiadomości | TVP1 | telewizja publiczna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje