Reklama

Reklama

Niebezpieczny przestępca zatrzymany na Majorce. Był poszukiwany od trzech lat

Poszukiwany od trzech lat 44-letni mieszkaniec warszawskiego Targówka został zatrzymany w Hiszpanii – informuje policja. Mężczyzna był uznawany za jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców. Wystawiono za nim cztery listy gończe. Onet podaje, że chodzi o przestępcę o pseudonimie "Broda".

44-letni mieszkaniec Targówka pod Warszawą był poszukiwany od 2016 roku. Miał na swoim koncie liczne przestępstwa: podrabianie dokumentów i pieniędzy, korupcję, nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz uszkodzenie ciała. Uznawany był za jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców.

Reklama

Onet ustalił nieoficjalnie, że mężczyzna funkcjonował w środowisku pod pseudonimem "Broda", niektórzy nazywali go także "Łysy". 

Mimo że był ścigany czterema listami gończymi, przez lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywał na terenie Bułgarii, Tajlandii, Malezji oraz Wielkiej Brytanii, a w ostatnim czasie w Hiszpanii.

We wtorek w ubiegłym tygodniu został zatrzymany na Majorce.

Po dopełnieniu wszystkich procedur ekstradycyjnych mężczyzna zostanie sprowadzony do Polski. Zgodnie z wyrokami sądów, czeka go ponad 20 lat więzienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje