Reklama

Reklama

Nago, w podskokach pobiegli do kościoła

Wczoraj wieczorem w Gdyni policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy półnadzy wbiegli do kościoła. Jak się okazało, byli oni pod wpływem alkoholu. Prawdopodobnie usłyszą zarzut obrazy uczuć religijnych - informuje KGP w Gdańsku.

Przed kościołem na gdyńskiej Dąbrowie kilku mężczyzn zaczepiało starsze kobiety i skandowało obraźliwe hasła. W pewnej chwili dwaj mężczyźni opuścili spodnie i bieliznę do kostek i "zajęczymi" skokami wbiegli obnażeni do kościoła za uciekającymi przed nimi kobietami. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano patrol policji.

Reklama

Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy Rumi: 26-letni Seweryn H. i 28-letni Krzysztof S.. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich miał 1,6 promila, a drugi 2,4. Prawdopodobnie usłyszą zarzut obrazy uczuć religijnych za co grozi do 2 lat więzienia. czytaj dalej

Trzeci z zatrzymanych - 23-letni gdynianin Piotr K., który również był pod wpływem alkoholu, po doprowadzeniu do komisariatu policji zachowywał się bardzo agresywnie. Używał nieprzyzwoitych słów, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 50zł. To jeszcze bardziej go rozwścieczyło, będąc w celi wyrwał w niej deskę ławki i uderzał w kratę. Stąd też dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia.

Dowiedz się więcej na temat: zarzut | obrazy | nago

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy