Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Jarosław Kaczyński kibicuje biało-czerwonym

We wtorek polscy siatkarze zmierzą się z Rosją w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Siatkarskie mistrzostwa były jednym z tematów rozmowy wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej i europosła PiS Ryszarda Czarneckiego z prezesem tej partii i wicepremierem ds. bezpieczeństwa Jarosławem Kaczyńskim. - Pan premier bardzo pasjonuje się sportem - powiedział Czarnecki w rozmowie z Interią.

Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości zamieścił w poniedziałek w mediach społecznościowych zdjęcia z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Wicepremier trzyma na nich piłkę siatkową w autografami zawodników Jastrzębskiego Węgla, którą dostał w prezencie.

"Długa i poważna rozmowa o polskim sporcie, a w szczególności o siatkówce. O ćwierćfinale mistrzostw Europy z Rosją też" - napisał Ryszard Czarnecki.

"Jesteśmy optymistami"

Europoseł poinformował w rozmowie z Interią, że do spotkania doszło w gabinecie wicepremiera Kaczyńskiego.  - Rozmawialiśmy długo o sporcie. Pan premier interesuje się mistrzostwami Europy, śledzi wyniki. Pasjonuje się sportem - powiedział.

Jak przekazał, ćwierćfinałowy mecz przeciwko Rosjanom, wicemistrzom olimpijskim, wzbudza olbrzymie zainteresowanie polityków. - Jesteśmy obaj optymistami - dodał Ryszard Czarnecki.

Więcej o siatkarskich mistrzostwach Europy na Interia Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje