Reklama

Reklama

Media: Tomasz Lis znajduje się na oddziale intensywnej terapii

Tomasz Lis trafił we wtorek do szpitala w Olsztynie i znajduje się na oddziale intensywnej terapii - podaje m.in. "Super Express". Jak czytamy, znany dziennikarz pojechał do Olsztyna, by przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem.

Z informacji mediów wynika, że Tomasz Lis trafił do szpitala we wtorek 10 grudnia po tym, jak źle się poczuł.

Reklama

Informację o pobycie Tomasza Lisa w szpitalu potwierdził dziennikarzom "Super Expressu" jeden z lekarzy z olsztyńskiego szpitala. "Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie" - zaznaczył jednak. 

Jak podaje portal olsztyn.wm.pl, chodzi o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy lokalnego portalu wynika, że stan zdrowia publicysty jest poważny. "Kurier Olsztyński", powołując się na osobę związaną ze szpitalem, precyzuje, że 53-latek przebywa na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii i czeka na operację.

Jak przypomina "Super Express", Tomasz Lis już wcześniej zmagał się z problemami zdrowotnymi. Po zawodach w Rotterdamie w 2015 roku zasłabł i trafił do szpitala. Zmagał się wtedy z kamicą nerkową.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje