Reklama

Reklama

Magdalena Żuk nie popełniła samobójstwa? Nowe ustalenia

Obrażenia Magdaleny Żuk wskazują, że sama nie wyskoczyła z okna. Jej ciało mogło zostać wyrzucone - wynika z ustaleń dziennikarzy "Interwencji" Polsat News.

Jak uważa detektyw, któremu "Interwencja" pokazała wyniki badania tomograficznego ciała Polki, zwłoki Magdaleny Żuk mogły został wyrzucone przez okno. Oznaczałoby to, że być może kobieta nie popełniła samobójstwa. 

Reklama

- Obrażenia wydają się dość dziwne i nietypowe, jeżeli chodzi o skok samobójcy, bo ciało władne raczej uderzyłoby zupełnie inaczej. Przeważnie w przypadku samobójców może zadziałać instynkt samozachowawczy i raczej taka osoba skacze na nogi. Wtedy dochodzi do uszkodzeń nóg, miednica jest popękana, często wbijają się kończyny w część brzuszną i dochodzi do zupełnie innych i ciężkich obrażeń. W tym przypadku obrażenia wskazują, że ciało zostało wyrzucone z okna, ewentualnie było zupełnie bezwładne - tłumaczy Marcin Popowski, prywatny detektyw.

Magdalena Żuk zmarła w maju 2017 roku w Egipcie. Dziennikarze "Interwencji" ustalili, że Polka mogła paść ofiarą handlarzy ludźmi.

W jej krwi potwierdzono obecność narkotyków mających działanie podobne do ecstasy. Siostra Żuk, Anna Cieślińska uważa, że podawano Polce podawano substancję regularnie. 

- Ona miała takie stany, że raz była spokojna, wyciszona, a nagle silna, jak widzimy na nagraniach ze szpitala, że biegnie, chce uciekać. Myślę, że jej organizm nie zadziałał tak, jak oni chcieli - twierdzi siostra Magdaleny Żuk.

 Telefon Żuk pierwszego dnia jej pobytu w Egipcie logował się aż 20 km od brzegu. 

- Na pewno nie pływała z telefonem. Musiała być na jakiejś łódce albo jachcie - mówi Anna Cieślińska.

Aktualnie śledczy analizują dokumenty przesłane przez stronę egipską.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy