Reklama

Reklama

Macierewicz odpowiada Sikorskiemu: Bezczelność przekracza granice

Szef MON Antoni Macierewicz odniósł się na antenie Radiowej Trójki do wpisu Radosława Sikorskiego na Twitterze. "​Bezczelność pana Sikorskiego przekracza granice" - stwierdził Macierewicz.

Wpis Radosława Sikorskiego wywołał burzę na Twitterze. "Panie Ministrze Obrony Narodowej, Antek, świrze, wskaż cytat kiedy rzekomo mówiłem, że 'Rosja wkrótce będzie członkiem NATO" - napisał były szef MSZ.

Do słów Sikorskiego odniósł się obecny szef MON. "Bezczelność pana Sikorskiego przekracza granice" - stwierdził.

"Cała jego polityka była nakierowana na dążenie do tego, by wykazać, że trzeba się otworzyć na Rosję. I mówił także o tym, że jest wielka szansa, że Rosja wstąpi do NATO i być na to przygotowanym. Cytat prześlę, ale nie jemu" - tłumaczył Macierewicz.

 Zdaniem szefa MON, Sikorski "zmarnował wszystko". "Przegrał wszystko, jest jednym z największych szkodników. To on robił wszystko, by nie było tarczy antyrakietowej. Gdy dziś cieszymy się z tarczy, to musimy pamiętać ze ekipa Tuska, w szczególności Radosław Sikorski robili wszystko żeby tej tarczy nie było" - powiedział.

Radosław Sikorski w swoim wpisie odniósł się do wypowiedzi Macierewicza, który stwierdził, że były szef MSZ, powiedział, w trakcie wykładu w 2009 r., że "Rosja wkrótce będzie członkiem NATO".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne