Reklama

Reklama

Łukasz Rzepecki przeszedł do klubu Kukiz'15

Wyrzucony z PiS poseł Łukasz Rzepecki przeszedł do klubu Kukiz'15 - poinformował w piątek lider ugrupowania Paweł Kukiz.

W piątek lider Kukiz'15 poinformował, że Rzepecki, który został wykluczony z PiS, przechodzi do jego klubu. "Witamy chłopaka sprawiedliwego i prawego, pana Łukasza Rzepeckiego, bardzo się cieszę, że zasili szeregi naszego klubu. Bardzo się cieszę, że będziemy mieli w klubie człowieka, który realizuje obietnice wyborcze, człowieka, który jest wierny swoim wyborcom" - mówił.

Reklama

Przypomniał, że b. poseł PiS sprzeciwił się m.in. "podwyżkom cen paliwa". "Uważa też, że poseł jest równy obywatelowi, że żaden poseł nie może być bezkarny i wszyscy obywatele powinni być równo traktowani. Bez względu na to, czy mieszkają na wsi, czy zasiadają na Wiejskiej" - powiedział Kukiz. 

"Dobrze Łukasz trafiłeś i cieszę się, że będziesz z nami" - dodał.

Poinformował, że Rzepecki "pomoże budować kluby młodych przy Kukiz'15". "Bo to jest nasze największe zainteresowanie" - podkreślił Kukiz.

Nowy członek klubu Kukiz'15 podkreślał, że został wybrany na posła "dzięki mieszkańcom swojego okręgu wyborczego". "To dla nich realizuję mój program, który jest dla mnie najważniejszy. Mnie wybrali ludzie, nie wybrały mnie partie polityczne, ani politycy" - powiedział.

W środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała, że Łukasz Rzepecki został wykluczony z klubu PiS. 

Patrycja Rojek-Socha, Edyta Roś (PAP)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy