Reklama

Reklama

Lubuskie: Pedofil, który uprowadził 8-latkę, zatrzymany

Policja złapała porywacza 8-latki z Bierzwnika - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. To 21-latek z okolic Strzelec Krajeńskich. Został zatrzymany przez lubuskich policjantów.

Policja zatrzymała 21-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o gwałt na 8-latce. Zabrał dziecko sprzed szkoły w Bierzwniku w województwie zachodniopomorskim, a później porzucił w pobliskim Dobiegniewie w Lubuskiem.

Reklama

Zatrzymany 21-latek to mieszkaniec powiatu strzelecko-drezdeneckiego. O poranku policja wkroczyła do jego mieszkania, które znajduje się w promieniu kilkunastu kilometrów od miejscowości, gdzie porzucono dziecko.

Mężczyzna był zaskoczony. Teraz jest przewożony na komendę w Gorzowie Wielkopolskim. Jeszcze dziś zostanie prawdopodobnie przesłuchany i może usłyszeć zarzuty.

Do porwania doszło w czwartek. Z ustaleń policji wynika, że 8-latka, wracając tego dnia ze szkoły w Bierzwniku, wsiadła do samochodu kierowanego przez nieznanego mężczyznę. Ten, już na terenie woj. lubuskiego, miał wykorzystać dziecko seksualnie.

Bartek Paulus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy