Reklama

Reklama

Łódź: Zatrzymano podejrzanego o podpalenie mężczyzny

"34-letni mężczyzna został wytypowany i zatrzymany w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem mężczyzny, który prawdopodobnie został podpalony po uprzednim polaniu łatwopalną substancją" – poinformował w środę rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, na placu budowy przy ul. Tuwima w Łodzi. Po oblaniu łatwopalną substancją i prawdopodobnym podpaleniu, wskutek poparzeń, zmarł mężczyzna o nieustalonej tożsamości.

Reklama

Jak powiedział Kopania, w środę jako typowany sprawca podpalenia zatrzymany został 34-letni mężczyzna.   "Wstępnie na jutro - godziny przedpołudniowe - planowane jest jego przesłuchanie w prokuraturze" - dodał w środę rzecznik.

Poinformował również, że nie potwierdziły się przypuszczenia, co do udziału w zbrodni czterech mężczyzn, którzy zostali zatrzymani bezpośrednio po zdarzeniu. Zostali przesłuchani w charakterze świadka i zwolnieni.  

Śledztwo dotyczące zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje