Reklama

Reklama

Korki na zakopiance. Turyści wracają do domów

Na popularnej zakopiance, czyli drodze spod Tatr do Krakowa w poniedziałek po południu nadal tworzą się korki. Przejazd trasy Zakopane - Kraków trwa około 3,5 godziny - poinformował dyżurny ruchu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Reklama

Sam wyjazd z Zakopanego nie sprawia już problemów kierowcom. Największe natężenie ruchu około godz. 16 było w okolicy Nowego Targu przy zwężeniu drogi do jednopasmówki i dalej w kierunku sygnalizacji świetlnej w Klikuszowej. 

Reklama

Kolejne utrudnienia kierowcy napotykają na zjeździe z drogi ekspresowej za miejscowością Skomielna Biała. Dalej sznur aut tworzy się przed światłami na przedmieściach Krakowa.

Poniedziałek to ostatni dzień wolnego dla uczniów. Sporo turystów postanowiło przedłużyć sobie świąteczno-noworoczny wypoczynek pod Tatrami. 

W Zakopanem nadal panuje spory ruch, ponieważ rozpoczęły się święta prawosławne, na które pod Tatry przyjechali turyści z za wschodniej granicy.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje