Reklama

Reklama

Korki na drogach prowadzących nad Morze Bałtyckie

W niedzielę (2 sierpnia) w południe na części dróg w województwie pomorskim tworzą się korki spowodowane dużym ruchem. Zatory powstają przed bramkami na autostradzie A1 w Rusocinie oraz przed punktem poboru opłat w Nowej Wsi koło Torunia. Duże utrudnienia są także na drogach prowadzących nad morze, w tym na Półwysep Helski.

Przed punktem poboru opłat na autostradzie A1 w Nowej Wsi koło Torunia tworzą się korki zarówno w kierunku Gdańska, jak i w kierunku Łodzi. Czas oczekiwania na przejazd wynosi ponad kwadrans - poinformowało Centrum Kontroli Ruchu Autostrady A1.

Zatory przed bramkami wjazdowymi na autostradę w kierunku Gdańska trwają od rana, a po południu tworzą się również w przed bramkami wyjazdowymi kierunku Łodzi.

Z serwisów drogowych opartych na danych satelitarnych wynika, że z kolei zator przed bramkami autostrady A1 w Rusocinie ma w niedzielne południe około dwóch kilometrów długości. Tworzy się on zarówno na wjeździe, jak i na zjeździe z płatnej autostrady.

Reklama

Podobnej długości korki tworzą się także na drodze S6, zwłaszcza na jej odcinku między Gdynią a Redą. Spore zatory powstają również na drodze nr 216 prowadzącej z Trójmiasta na Półwysep Helski. Zakorkowany jest zwłaszcza odcinek drogi nr 216 między Redą a Władysławowem.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje