Reklama

Reklama

Konwencja Porozumienia w sobotę o godz. 12. W planie m. in. wystąpienie Jarosława Gowina

Podczas konwencji Porozumienia zaplanowane są trzy wystąpienia tematyczne dotyczące ochrony zdrowia, zielonego ładu i mieszkalnictwa. Odbędzie się także duże przemówienie Jarosława Gowina - poinformował zastępca rzecznika partii Jan Strzeżek. Konwencja zaplanowana jest na sobotę o godz. 12.

Porozumienie informowało już w czwartek o sobotniej konwencji na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Według zapowiedzi ugrupowania gościem specjalnym konwencji będzie była posłanka Kukiz'15, obecnie posłanka niezrzeszona Agnieszka Ścigaj.

Konwencja będzie miała charakter mieszany

Konwencja rozpocznie się o godz. 12 i będzie miała charakter mieszany - część mówców weźmie w niej udział zdalnie, z uwagi na warunki epidemiczne.

- Będą trzy duże wystąpienie dotyczące ochrony zdrowia, zielonego ładu i mieszkalnictwa. Będzie też duże przemówienie wicepremiera Jarosława Gowina - powiedział zastępca rzecznika Porozumienia Jan Strzeżek.

Reklama

W planach m. in. przedstawienie propozycji programowych

Podczas konwencji zostaną przedstawione propozycje programowe. Głos zabiorą także Marcin Ociepa, Iwona Michałek, Wojciech Maksymowicz, Andrzej Sośnierz i Michał Wypij.

Po wystąpieniach odbędą się szersze panele programowe z udziałem polityków Porozumienia. Część publiczna ma potrwać około godziny. W dalszej części panele programowe będą dostępne do odsłuchania w internecie.

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy