Reklama

Reklama

Kijowski odchodzi z Komitetu Obrony Demokracji

Mateusz Kijowski ogłosił dzisiaj na swoim blogu, że odchodzi z KOD. "Zrezygnowałem z funkcji Przewodniczącego Zarządu Regionu Mazowsze Komitetu Obrony Demokracji. Wystąpiłem ze Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji" - napisał.

Kijowski na swoim profilu na Facebooku podziękował wszystkim, z którymi współpracował i tym, którzy głosowali na niego w wyborach na Mazowszu. 

"Moja dzisiejsza decyzja jest podyktowana wiernością wartościom, które nas połączyły. Wierzę, że dalej będziemy pracować razem i spotykać się regularnie w ważnych sprawach. Walka o Polskę trwa. Trzeba dzisiaj odrzucić zbędny balast, który ogranicza nasze działania i krępuje ruchy. Ale to tylko po to, żeby tym aktywniej i skuteczniej walczyć o to, co dla nas naprawdę ważne. Bądźmy razem! Żegnam się ze strukturami stowarzyszenia, ale na zawsze pozostanę KODerem" - napisał działacz. 

Reklama

Kijowski 19 listopada 2015 założył na portalu społecznościowym Facebook grupę o nazwie Komitet Obrony Demokracji, szybko zyskała ona popularność, a komitet rozpoczął tworzenie struktur. Pierwsze spotkanie założycielskie odbyło się 2 grudnia 2015 roku. 

Obecnie szefem KOD jest Krzysztof Łoziński.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy