Reklama

Reklama

Kidawa-Błońska nowym rzecznikiem? "Premierowi się nie odmawia"

- Jeśli premier prosi, to premierowi się nie odmawia – mówiła o ewentualnej propozycji objęcia stanowiska rzecznika rządu w programie „Fakty po Faktach” w TVN24 Małgorzata Kidawa Błońska.

- Rzecznikiem rządu już byłam, to bardzo trudne zadanie - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska "Faktach po Faktach" w TVN24. Na pytanie, jak zareagowałaby na ewentualną propozycję objęcia funkcji rzecznika ze strony Ewy Kopacz, odparła: "jeśli premier prosi, to premierowi się nie odmawia".

Reklama

Sytuację, która nastąpiła po serii dymisji w gabinecie Ewy Kopacz komentował również Zbigniew Ziobro. - Zły dobór własnego gabinetu dyskwalifikuje umiejętności polityczne prezesa Rady Ministrów - uważa Ziobro. - Jeżeli pani premier nie potrafi dobrać sobie współpracowników, to znaczy, że nie ma umiejętności dokonywania wyboru - mówił lider Solidarnej Polski.

- To jest cios, jeżeli najbliższe otoczenie dopuszcza się takich rzeczy - stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska. - Ale Ewa Kopacz świetnie sobie radzi w kryzysowych sytuacjach - dodała.

Po tym, jak dotychczasowa rzecznik rządu Iwona Sulik podała się do dymisji, spekuluje się, że to właśnie posłanka PO może ją zastąpić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje