Reklama

Reklama

Kard. Kazimierz Nycz wyszedł ze szpitala

Kard. Kazimierz Nycz opuścił Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie - poinformował w specjalnym oświadczeniu ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik prasowy Arcybiskupa i Archidiecezji Warszawskiej.

Reklama

W najbliższym czasie kard. Nycz trafi do jednego ze specjalistycznych ośrodków, w którym przejdzie rehabilitację.

Reklama

W komunikacie podziękowano także lekarzom, którzy zajmowali się duchownym.

"Składamy podziękowania wszystkim lekarzom i całemu personelowi szpitala przy ul. Wołoskiej za opiekę medyczną nad metropolitą warszawskim podczas całego procesu leczenia, okazane wsparcie i profesjonalizm" - napisano.

Kardynał zasłabł w czasie mszy

1 kwietnia archidiecezja warszawska poinformowała, że w czasie mszy św. krzyżma w archikatedrze warszawskiej kard. Kazimierz Nycz zasłabł. Duchowny trafił do szpitala, gdzie poddano go diagnostyce. Archidiecezja warszawska poprosiła wiernych o modlitwę za swojego metropolitę.

Kilka dni później podano powód zasłabnięcia kardynała. "Kompleksowa diagnoza lekarska wykazała, że metropolita warszawski doznał niewielkiego w stopniu udaru niedokrwiennego" - informowano.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje