Reklama

Reklama

Jaki: Być może w przyszłym tygodniu zostanie przedstawiony kandydat na prezydenta Warszawy

Po zakończeniu sobotniej konwencji PiS i Zjednoczonej Prawicy Jaki został zapytany przez dziennikarzy czy nadal jest w grze o kandydowanie na prezydenta Warszawy. "Sądzę, że ta decyzja zostanie przedstawiona wkrótce, być może w przyszłym tygodniu" - odpowiedział.

Jaki stwierdził, że jest przekonany o zwycięstwie Zjednoczonej Prawicy w najbliższych wyborach samorządowych. "Pewnie nie we wszystkich miejscach, ale w skali globalnej mam silne przekonanie, ze nasza oferta jest ofertą bardzo konkurencyjną i nikt do tej pory nie zaprezentował lepszej oferty, przede wszystkim programowej" - ocenił.

Z kolei wicemarszałek Senatu Adam Bielan pytany, czy Zjednoczonej Prawicy uda się wygrać wybory samorządowe w Warszawie ocenił, że Warszawa "jest bardzo trudnym terenem". "W wyborach samorządowych wygraliśmy po raz ostatni w 2002 r., więc na pewno kandydatura PO będzie faworytem, ale zrobimy wszystko żeby wygrać" - powiedział.

Reklama

"Wystawimy kandydata, który będzie miał największe szanse na to, żeby wygrać. Z całą pewnością będzie to trudna kampania, ale postawimy na kandydata, który będzie miał żar w oczach i będzie robić wszystko żeby wygrać" - zaznaczył.

Bielan stwierdził, że kandydat na prezydenta Warszawy zostanie przedstawiony w ciągu kilku tygodniu.

autor: Rafał Białkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje