Reklama

Reklama

Idylliczny lot na mecz do Wiednia

W saloniku przy stoliku grupa miłych polityków - taka idylla ma zapanować w prezydencko-rządowym samolocie lecącym do Wiednia. Polityczna delegacja na wieczorny mecz Polska-Austria zasiądzie obok siebie mimo wcześniejszych animozji.

Na pokładzie prezydenckiego Tupolewa spotkają się Grzegorz Schetyna, Michał Kamiński, Mirosław Drzewiecki, Michał Kleiber, Robert Draba, Zbigniew Ćwiąkalski, Maciej Nowicki i Lech Kaczyński.

Reklama

Czy w trakcie lotu zapadnie krępująca cisza? Na szczęście przelot z Warszawy do Wiednia trwa tylko godzinę. W jego trakcie podany zostanie obfity posiłek. Ministrowie i prezydent zawsze będą mogli zająć się jedzeniem.

Na lotnisku w Wiedniu grupy polityków rozdzielą się. Lech Kaczyński zabierze swoich ministrów na spotkanie z prezydentem Austrii. W planie przewidziano 1,5-godzinną rozmowę i kolację. W tym czasie rządowi ministrowie zostaną przewiezieni w okolice stadionu, gdzie będą mogli się odpowiednio nastroić do kibicowania. Ponownie wszyscy spotkają się na trybunie honorowej, gdzie obecny będzie także Lech Wałęsa.

Dowiedz się więcej na temat: mecz | PLL LOT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne