Reklama

Reklama

Grzegorz Schetyna: Platforma otwiera się na młodzież

Platforma Obywatelska stawia na pracę zespołową i otwiera się na młodzież. To będą trudne wybory, ale wspólna praca jest kluczem do sukcesu - mówił w radiowej Jedynce poseł PO, minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

Polityk podkreślił, że nie zakłada porażki Platformy w wyborach parlamentarnych, ale przyznaje, że będą one trudne. Dlatego od teraz PO musi stanowić zespół - mówił. Jak wyjaśnił, politycy tej partii nie mogą teraz zajmować się sobą, tylko patrząc w przód powinni razem pracować na sukces. Inaczej będą działali przeciwko PO - mówił Grzegorz Schetyna.

Jednym z elementów nowego otwarcia Platformy Obywatelskiej ma być docenienie młodzieży - mówił gość Jedynki. PO chce, aby miała ona poczucie, że warto w Polsce zostać i że nie warto emigrować. Temu ma sprzyjać program Pierwsza Praca, przygotowany jeszcze przez prezydenta Bronisława Komorowskiego i złożony wczoraj w Sejmie. Poseł Schetyna tłumaczył, że wcześniej nie dało się go zgłosić, bo utrudniała to unijna procedura nadmiernego deficytu.

Reklama

Grzegorz Schetyna zapowiedział, że kampanią Platformy Obywatelskiej do parlamentu raczej nie pokieruje Jacek Protasiewicz. O tym kto będzie to robił dowiemy się prawdopodobnie 20 czerwca, na kongresie programowym PO.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje