Reklama

Reklama

Gowin zapowiada kolejne poszerzenie obozu Zjednoczonej Prawicy

Obóz Zjednoczonej Prawicy poszerza się o cennych polityków, do następnego poszerzenia dojdzie już wkrótce - powiedział w czwartek wicepremier, lider Porozumienia Jarosław Gowin. W najbliższych dniach odbyć ma się konferencja prasowa w tej sprawie.

"Obóz Zjednoczonej Prawicy poszerza się o cennych polityków, i polityków ogólnopolskich, i polityków lokalnych. Do kolejnego takiego dobrego poszerzenia dojdzie już wkrótce" - powiedział Gowin w TVP1.

Reklama

Pytany o szczegóły, odparł: "Zapraszam na skoki w Zakopanem, a przed skokami odbędzie się moja konferencja prasowa, tam będę mówił o szczegółach".

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpoczną się w Zakopanem w piątek kwalifikacjami, sobotę na Wielkiej Krokwi dobędzie się konkurs indywidualny, a w niedzielę drużynowy.

Niedawno z Porozumieniem postanowił związać się podlaski poseł Mieczysław Baszko - wcześniej polityk PSL. Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz "kłusownictwem politycznym" nazwał działania, które doprowadziły do przejęcia posła Baszki przez Porozumienie. 

W odpowiedzi Gowin stwierdził, że uprzedzał prezesa PSL, że "do takiej sytuacji dojdzie". Nie było to - dodał - "z żadnej strony kłusownictwo", a akces Baszki do Porozumienia "jest jasną deklaracją moralną". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy