Reklama

Reklama

Gowin: Może pojawić się jakiś "czarny koń"

Nie wykluczam, że w ostatniej chwili pojawi się jakiś "czarny koń", trzeci kandydat na stanowisko szefa Platformy Obywatelskiej - powiedział w TVN24 Jarosław Gowin. Poseł zdradził, że takie plotki krążą w szeregach partii.

Jarosław Gowin zapewnił, że choć słyszał, że któryś z działaczy partii może jeszcze zgłosić swoją kandydaturę, to nie wpłynie to na jego postępowanie.

Reklama

Były minister sprawiedliwości powtórzył, że będzie kandydował na szefa Platformy Obywatelskiej, choć zdaje sobie sprawę, że faworytem w tym starciu jest Donald Tusk. Wytłumaczył, że mimo to zdecydował się na start, bo wierzy, że "argumenty które wysuwa, wzejdą i zmienią polską politykę". 

Poseł PO skomentował także, plotki, jakoby odbyło tajne spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Takie informacje podała w środę "Gazeta Wyborcza". Gowin stwierdził, że to doniesienia kompletnie wyssane z palca, bo do żadnej rozmowy z prezesem PiS nie doszło. Dodał, że nie wie, czy te "szkodliwe dla niego plotki" wyszły z PO czy z innych źródeł. - Dopóki nikogo nie złapię za ręce, nie zamierzam poszukiwać sprawców takich medialnych ekscesów - powiedział.

akReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy