Reklama

Reklama

Chuck Norris nagrał specjalne wideo dla Jerzego Owsiaka

80-letni amerykański aktor Chuck Norris jest zachwycony działalnością Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jej dokonaniami. - Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne - podkreślił w specjalnym wideo.

Nagranie opublikowano w mediach społecznościowych Fundacji Braci Collins. 

Reklama

- Cześć, Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy - pozdrowił Jerzego Owsiaka i jego współpracowników w krótkim filmie Chuck Norris.

- Bracia Collins powiedzieli mi, ile robicie dla dzieciaków w Polsce już przez 29 lat. Wow! Świetna robota - powiedział z uznaniem gwiazdor amerykańskiego kina. 

- Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne. Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! - podkreślił.

Grzegorz i Rafał Collins przygotowali w tym roku wyjątkową aukcję. Podczas nadchodzącego 29. finału WOŚP do wylicytowania będzie replika samochodu, którym Chuck Norris jeździł na planie serialu "Strażnik Teksasu". 80-letni Norris dorzucił do aukcji swoje zdjęcie z autografem oraz oryginalny scenariusz jednego z odcinków.

29. finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczne zbiórki do puszek będą się odbywać online za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama