Reklama

Reklama

Chory na depresję 55-latek uciekł ze szpitala. Apel policji

Krakowska policja poszukuje 55-letniego Piotra Pietrzyka. Mężczyzna uciekł ze szpitala psychiatrycznego. Od dwóch lat leczył się na depresję. Ostatni raz był widziany we wtorek w okolicach Zakrzówka. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o zaginionym.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna, po tym jak uciekł we wtorek około godziny 14. ze szpitala, pojechał taksówką na południe Krakowa. Ostatni sygnał z telefonu komórkowego wychwycono w okolicach ulicy Salezjańskiej i Twardowskiego w Dębnikach.

Reklama

Policja przeszukała już okolice zalewu Zakrzówek. Nurkowie sprawdzili też zbiornik wodny. 

Jak podaje "Gazeta Krakowska", po tym, jak pies podjął trop, poszukiwania przesunięto w okolice ulicy Tynieckiej.

Rysopis zaginionego

Poszukiwany mężczyzna jest średniej budowy ciała. Ma 176-178 cm, krótkie włosy ciemny blond, twarz owalną, oczy zielone, uszy średnie przylegające, nos duży, przekrzywiony. Na ręce miał opatrunek po wenflonie. 

Policja informuje, że w dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w niebieską koszulę z długim rękawem,  granatową jeansową kurtkę i granatowe zamszowe buty. Miał przy sobie dokumenty w etui, telefon komórkowy i kluczyki do samochodu marki BMW. 

Apel krakowskiej policji

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z krakowską policją. Można dzwonić pod numery: (12) 61 55 631 ; (12) 61 58 329, (12) 61 52 917  lub 997.

O kontakt z  VI Komisariatem Policji przy ul. Ćwiklińskiej 4 w Krakowie proszony jest także kierowca taksówki, który zabrał zaginionego Piotra Pietrzyka ww wtorek ok. godz. 14:30 z okolic ul. Kopernika i Grzegórzeckiej.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje