Reklama

Reklama

Brutalny gwałt na 15-miesięcznej dziewczynce. 22-latek aresztowany

Sąd Rejonowy w Łomży aresztował na trzy miesiące 22-latka, podejrzanego o znęcanie się i wykorzystanie seksualne 15-miesięcznej dziewczynki. Postanowienie sądu nie jest prawomocne. Mężczyzna miał także uderzać dziewczynkę i przypalać ją papierosem.

Prokuratura Okręgowa w Łomży postawiła podejrzanemu zarzut tego, że 26 października 2019 roku w Łomży, działając ze szczególnym okrucieństwem, znęcał się fizycznie i psychicznie nad piętnastomiesięcznym dzieckiem. "Uderzał dziewczynkę po całym ciele, przypalał żarem papierosa, a następnie doprowadził małoletnią do poddania się innej czynności seksualnej" - napisała w komunikacie prokuratura.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w sobotni wieczór, w jednym z mieszkań w Łomży, 22-latek opiekował się córką kuzynki. Gdy rodzice wrócili z pracy i zobaczyli, w jakim stanie jest dziecko, pojechali do szpitala w Łomży. Lekarze powiadomili policję i zdecydowali o przewiezieniu dziecka do szpitala w Białymstoku.

Dziewczynka ma urazy głowy, kończyn i okolic intymnych. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

22-latek w czasie zatrzymania był pijany. Dopiero w niedzielę po południu został przesłuchany. Rzecznik łomżyńskiej prokuratury Rafał Kaczyński mówi, że podejrzany - zarówno w prokuraturze jak i w swoich wyjaśnieniach przed sądem - przyznał się do zarzutu spowodowania obrażeń ciała u dziecka, ale nie do doprowadzenia dziewczynki do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje