Reklama

Reklama

Bazar: Pijany kierowca zasnął przed przejazdem kolejowym

36-letni kierowca usiadł za kierownicą, mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna był tak pijany, że zasnął w samochodzie z zapalonym silnikiem przed przejazdem kolejowym.

Reklama

Do zdarzenia doszło 27 lutego ok. godz. 23.30 na przejeździe kolejowym w miejscowości Bazar, gm. Gorzkowice. Policja otrzymała sygnał, że przed przejazdem od dłuższego czasu stoi audi z włączonym silnikiem i światłami.

Reklama

- Za kierownicą pojazdu spał mężczyzna, który obudził się podczas wyłączania silnika. 36-latek nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego zasnął, twierdząc, że to nie on kierował pojazdem. Po wykonaniu badań okazało się, że miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Po chwili rozmowy przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Oświadczył, że wracał od swojego kolegi, z którym spożywał procentowy trunek. Czekając przed przejazdem kolejowym, zasnął - zrelacjonowała Izabela Gajewska z komendy w Piotrkowie Trybunalskim.

Policjanci sprawdzili znajdujący się w pobliżu monitoring, który potwierdzał, że to 36-latek kierował audi. Mężczyźnie zabrano już prawo jazdy, a pojazd przekazano rodzinie. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy