Reklama

Reklama

​Antoni Macierewicz do zwolenników PO: To zdrada i zaprzaństwo

Wiceprezes PiS i szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz opublikował na Twitterze wpis, w którym zwrócił się do zwolenników Platformy Obywatelskiej.

"Obrona kłamstw TVN i agentury WSI, finansowanie prześladowców księdza Blachnickiego i kłamstwa smoleńskiego, wspieranie interesów rosyjskich i niemieckich, propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem i naszą tradycją narodową, likwidacja WOT, IPN, CBA, polskiego sądownictwa i telewizji publicznej, a w rezultacie niepodległości to program, który chce się narzucić Narodowi Polskiemu. Dla mnie to zdrada i zaprzaństwo. Tym się różnimy" - napisał Antoni Macierewicz na Twitterze.

Reklama

Do wypowiedzi Macierewicza odniósł się Michał Jaros, poseł i członek Platformy Obywatelskiej. Parlamentarzysta w komentarzu zadał Antoniemu Macierewiczowi trzy pytania.

"1. Co z raportem "Komisji" Smoleńskiej? 2. Kiedy sprowadzacie wrak Tupolewa? 3. Ile kosztowały dotychczas prace "Komisji" Smoleńskiej? Tym się różnimy, że Wy Polski nie szanujecie. Traktujecie ją jak prywatny folwark..." - napisał Jaros na Twitterze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje