Reklama

Reklama

Anna Grodzka w zespole Kempy do spraw gender

Anna Grodzka liczy na owocną współpracę. Posłanka Twojego Ruchu zapisała się do parlamentarnego zespołu Beaty Kempy, który ma walczyć z ideologią gender.

Anna Grodzka powiedziała IAR, że zapisuje się do tego zespołu parlamentarnego, gdyż chce, tak jak jego członkowie, walczyć z ideologią gender.

Reklama

- Jestem przeciwniczką rozwoju ideologii gender. Gender jest nauką, czynienie z tego ideologii jest nieporozumieniem  - wyjaśniła Grodzka. Dodała, że jest za rodziną, rozumianą jednak nie tylko jako kobieta i mężczyzna.

Posłanka ma nadzieję, że w zespole parlamentarnym nie będzie traktowana jako persona non grata. - Jestem osobą, która lubi próbować rozmawiać, dyskutować, jestem otwarta  - zapewnia.

Zespół parlamentarny "Stop ideologii gender" powstał w ubiegłym tygodniu. Beata Kempa z Solidarnej Polski poinformowała, że celem zespołu jest obrona tożsamości płciowej człowieka i praca na rzecz wprowadzania zmian legislacyjnych mających na celu obronę praw tradycyjnej rodziny i wspieranie polityki prorodzinnej.

Kiedy zespół powstawał, w jego skład weszło 15 posłów Solidarnej Polski i jeden senator.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Grodzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy