Reklama

Reklama

Agent Tomek zawieszony w PiS

Poseł Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS - poinformował w poniedziałek zastępca rzecznika PiS Marcin Mastalerek. Były agent CBA będzie zawieszony do czasu wyjaśnienia, czy groził mężowi swojej partnerki.

Mastalerek był pytany o publikację tygodnika "Wprost", który opisuje związek Tomasza Kaczmarka z olsztyńską bizneswoman Katarzyną Sztylc. Według tygodnika były "agent Tomek" miał grozić jej mężowi i straszyć go kolegami ze służb.

Reklama

- Do czasu wyjaśnienia sytuacji Tomasza Kaczmarka przewodniczący klubu Mariusz Błaszczak zawiesił posła w prawach członka klubu PiS. Spokojnie poczekamy. Myślę, że ta sytuacja się wyjaśni  - powiedział dziennikarzom w Sejmie Mastalerek.

Duda: Sprawa może bulwersować

Z kolei rzecznik PiS Andrzej Duda poinformował, że szef klubu zwrócił się do rzecznika dyscypliny o zbadanie sprawy. - Chcemy, żeby została wyjaśniona. Nie wiemy, na ile okoliczności, które przytoczono są prawdziwe. Trzeba to sprawdzić. Sprawa może bulwersować, dlatego zapadła decyzja o tym, żeby pana posła zawiesić  - powiedział Duda.

Dodał, że Kaczmarek na razie nie składał żadnych wyjaśnień.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kaczmarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje