Reklama

Reklama

Pogoda dla Zielonej Góry na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Zielonej Górze będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 1 stopień Celsjusza, a odczuwalna wyniesie -2 stopnie. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -3 stopni.

Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Rano przewiduje się ciągły niewielki ?opad? na zmianę z przejaśnieniami, a po południu spodziewany jest przelotny słaby ?opad?.

Powieje łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 16 km/h.

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Reklama

Wschód słońca będzie o 7:52, a zachód o 16:26. Dzień potrwa 8 godzin i 33 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 48 minut.

Księżyc zajdzie o 9:53, a ponownie pojawi się na niebie o 20:15. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama