Reklama

Reklama

Pogoda dla Zielonej Góry na 20 lipca 2022

W środę 20 lipca, w Zielonej Górze będzie gorąco. W nocy spodziewamy się 18 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 21 stopni. O godzinie szesnastej wynosić będzie ona aż 35 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej pierwszej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 30 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Uwaga na upał.

Prognozuje się niską wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 35%. Jeśli hodujesz rośliny lub zajmujesz się ogrodnictwem, pamiętaj o podlaniu tych, które wymagają odpowiedniego nawodnienia.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

W Zielonej Górze nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Przez większość dnia występował będzie południowo-wschodni słaby wiatr o prędkości 5 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie natomiast porywy mogą osiągnać 13 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe będzie wysokie, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:02, a zachód o 21:05. Dzień potrwa 16 godzin i 2 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 40 minut.

W środę Księżyc zajdzie o 13:28. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy