Reklama

Reklama

Pogoda dla Zielonej Góry na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Zielonej Górze będzie występowało zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 3 stopnie Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 4 ºC termometry wskażą o godzinie ósmej, a temperatura odczuwalna będzie niższa aż o 8 stopni. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 0 stopni Celsjusza.

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, jednak w drugiej części dnia pojawi się bezchmurne niebo.

Reklama

W nocy i w pierwszej części dnia przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną siódmą a ósmą.

Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość nawet do 83 km/h, szczególnie między godziną dziewiątą a trzynastą.

Promieniowanie UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:57, a zachód o 16:19. Dzień potrwa 8 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 37 minut.

Księżyc zajdzie o 8:09, a ponownie pojawi się na niebie o 15:23. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy