Reklama

Reklama

Pogoda dla Zielonej Góry na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Zielonej Górze będzie występowało zachmurzenie całkowite.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 5 do 6 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od 2 do 5 stopni.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Przez całą dobę spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną czwartą a piątą.

Zachodni słaby wiatr będzie wiał z prędkością 7 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:59, a zajdzie o 15:46. Dzień potrwa 7 godzin i 47 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do początku astronomicznej zimy.

Reklama

Księżyc zajdzie o 3:59, a ponownie pojawi się na niebie o 13:52. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy