Reklama

Reklama

Pogoda dla Zabrza na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Zabrzu będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -2 do 0 stopni.

Zachmurzenie będzie całkowite - 99%.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy przewiduje się niewielki deszcz ze śniegiem, a rano, przed południem i po południu spodziewany jest słaby deszcz z przejaśnieniami.

Zmienny słaby wiatr będzie wiał z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:27, a zachód o 16:27. Dzień potrwa 9 godzin i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 58 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:12, a zajdzie o 11:00. Widoczność Księżyca wyniesie 40%, znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy