Reklama

Reklama

Pogoda dla Zabrza na 25 listopada 2021

W czwartek 25 listopada, w Zabrzu będzie częściowo słonecznie.

Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -2 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 1 ºC. W nocy i w pierwszej części dnia prognozowane są przymrozki.

Rano i przed południem będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem wzrośnie ono do bardzo dużego.

Czwartek będzie dniem bez opadów.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 13 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 14 km/h.

Reklama

Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W czwartek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do umiarkowanego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w środę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:14, a zajdzie o 15:48. Dzień potrwa 8 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 32 minuty.

Księżyc zajdzie o 12:19, a ponownie pojawi się na niebie o 20:45. Jego widoczność dwa dni przed trzecią kwadrą wyniesie 70%.

Reklama

Reklama

Reklama