Reklama

Reklama

Pogoda dla Zabrza na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Zabrzu przewidywane jest zachmurzenie duże z lekkimi opadami śniegu.

Będzie to zimny dzień. Słupek rtęci spadnie do -1 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -8 stopni. W nocy temperatura spadnie do -3 stopni.

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną jedenastą a dwunastą i mogą osiągnąć nawet do 55 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:33, a zajdzie o 16:19. Dzień potrwa 8 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 44 minuty.

Reklama

Księżyc zajdzie o 9:36, a ponownie pojawi się na niebie o 20:04. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy