Reklama

Reklama

Pogoda dla Zabrza na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Zabrzu będzie zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -5 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy i rano wystąpi stały niewielki deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, a przed południem i po południu przewiduje się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przewidywany jest silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość nawet do 83 km/h, zwłaszcza między godziną dwunastą a piętnastą.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:37, a zajdzie o 16:13. Dzień potrwa 8 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:46, a ponownie wzejdzie on o 15:20. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy