Reklama

Reklama

Pogoda dla Zabrza na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Zabrzu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas bardzo ciepły dzień. Jednak nad ranem będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 21 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 14 ºC.

Przewidywana wilgotność powietrza będzie umiarkowana, na poziomie 46%.

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

Sobota będzie dniem bez deszczu.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 37 km/h, zwłaszcza między godziną jedenastą a piętnastą.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie wysoki, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 4:59, a zajdzie o 20:23. Dzień potrwa 15 godzin i 24 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę.

Księżyc zajdzie o 4:16, a ponownie pojawi się na niebie o 18:17. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama