Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 6 stycznia 2023

W piątek 6 stycznia, we Wrocławiu występować będą przelotne opady.

Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 2 stopnie Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie wyższym. Najwyższa temperatura 9 stopni spodziewana jest około godziny dwudziestej. Temperatura nieznacznie spadnie i o 22:00 będzie wynosiła 8 ºC.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 4 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie natomiast porywy mogą osiągnać 13 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We Wrocławiu była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:54, a zajdzie o 16:00. Dzień potrwa 8 godzin i 6 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 12 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:06, a ponownie pojawi się na niebie o 15:03. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w niedzielę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy