Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 28 listopada 2021

W niedzielę 28 listopada, we Wrocławiu będzie padał śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 1 ºC. W nocy temperatura spadnie do -3 stopni. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Przez większość dnia będą występować ciągłe słabe opady na zmianę z przejaśnieniami. Suma opadów wyniesie 12 mm.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 7 km/h, a w porywach do 13 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę, we Wrocławiu powietrze było średnio zanieczyszczone. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie umiarkowana (poziom zanieczyszczenia: umiarkowany).

Słońce wstanie o 7:29, a zajdzie o 15:50. Dzień potrwa 8 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 27 minut.

W niedzielę Księżyc zajdzie o 13:33. Widoczność Księżyca wyniesie 40%, znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy