Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, we Wrocławiu występować będą przelotne opady.

Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 2 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 0 stopni.

Zachmurzenie będzie całkowite - 98%.

Rano przewiduje się stały słaby deszcz, a pod wieczór pojawi się przelotny niewielki deszcz.

Powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 16 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek zanotowaliśmy we Wrocławiu niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Przewidujemy, że w środę jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:37, a zachód o 16:31. Dzień potrwa 8 godzin i 54 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:22, a zachód o 11:05. Widoczność Księżyca wyniesie 40%, znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy