Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, we Wrocławiu będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 1 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -5 stopni. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia.

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Przed południem spodziewany jest ciągły słaby ?opad? na zmianę z przejaśnieniami, a po południu przewiduje się przelotny niewielki ?opad?.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dziesiątą a trzynastą i mogą dochodzić nawet do 64 km/h.

Reklama

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

W piątek, podobnie jak w czwartek, przewidujemy bardzo niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Wschód słońca nastąpi o 7:43, a zachód o 16:23. Dzień potrwa 8 godzin i 39 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 46 minut.

Księżyc zajdzie o 9:45, a ponownie pojawi się na niebie o 20:10. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy