Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 21 października 2021

W czwartek 21 października, we Wrocławiu przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 18 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 10 ºC.

Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.

Deszcz spodziewany jest przed południem, a jego ilość przekroczy w tym okresie 1 mm.

Przez większość dnia występował będzie zachodni silny wiatr o prędkości 33 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 25 km/h, a w porywach do 63 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

We Wrocławiu była bardzo dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:25, a zajdzie o 17:46. Dzień potrwa 10 godzin i 21 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 27 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:01, a ponownie pojawi się na niebie o 18:18. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy