Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 21 listopada 2021

W niedzielę 21 listopada, we Wrocławiu będzie występowało duże zachmurzenie.

Czeka nas kolejny ciepły dzień. Słupek rtęci podskoczy do 10 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 7 stopni. W nocy temperatura spadnie do 6 stopni.

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, późnym wieczorem wystąpią słabe opady deszczu, które wyniosą 0.5 mm.

Będzie wiał słaby wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 20 km/h, szczególnie między godziną dwunastą a piętnastą.

Reklama

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

We Wrocławiu była bardzo dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 7:18, a zachód o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 44 minuty.

Księżyc zajdzie o 9:27, a ponownie pojawi się na niebie o 17:00. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i był w pełni dwa dni temu. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje