Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 21 lipca 2022

W czwartek 21 lipca, we Wrocławiu będzie gorąco. W nocy spodziewamy się 19 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 23 stopnie. O godzinie czternastej wynosić będzie ona nawet 36 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 30 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Uwaga na upał.

Spodziewana wilgotność będzie niska, na poziomie 40%.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego.

Późnym wieczorem będą słabe opady deszczu, suma opadów wyniesie 1.1 mm.

Przewidywany jest łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano i przed południem powieje z południowego wschodu, a później z południowego zachodu. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 37 km/h, zwłaszcza między godziną dwudziestą pierwszą a północą.

Reklama

Promieniowanie UV osiągnie 7 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 5:01, a zachód o 20:54. Dzień potrwa 15 godzin i 52 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 41 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 0:05, a zachód o 14:34. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 42%.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy