Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 18 stycznia 2023

W środę 18 stycznia, we Wrocławiu będzie padał niewielki śnieg.

Będzie zimniej. Temperatura będzie się wahać od -2 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do -1 stopnia.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 97%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy pojawi się ciągły niewielki deszcz ze śniegiem, natomiast rano, przed południem i po południu wystąpią słabe opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami.

Przewidywany jest łagodny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą pierwszą a dwudziestą trzecią i mogą dochodzić do 29 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We Wrocławiu była dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:46, a zajdzie o 16:18. Dzień potrwa 8 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 37 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 4:27, a zajdzie o 12:15. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 16%. Nasz naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy