Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, we Wrocławiu przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -3 stopnie. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Przed południem i po południu spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów spodziewane jest między między godziną dziesiątą a jedenastą.

Powieje silny wiatr z zachodu z prędkością 33 km/h.

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Reklama

Będziemy mieli możliwość w końcu odetchnąć świeżym powietrzem. Spodziewamy się bowiem, że zanieczyszczenie powietrza z poziomu wysokiego spadnie do stanu niskiego.

Słońce wstanie o 7:47, a zajdzie o 16:16. Dzień potrwa 8 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 35 minut.

Księżyc zajdzie o 7:58, a ponownie pojawi się na niebie o 15:22. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy